WRACAMY… i mamy to!

💪WRACAMY…..i mamy to!💪

Sztab Wsparcia Szkolnego w składzie Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele (RUN SP45) pracował wspólnie, aby opracować jak najlepszą drogę do powrotu klas starszych do nauki stacjonarnej (grupy, która najdłużej pozostawała w trybie nauki zdalnej).

Przewodniczący klas obradowali w swoich zespołach klasowych, zbierali obawy, lęki, pomysły i postulaty. Wychowawcy wspierali ich i pomagali towarzysząc w rozmowach.

W drugim etapie konsultacji społecznych przedstawiciele klas zebrali postulaty wszystkich uczniów podczas wspólnego zebrania, tak aby w w następnym kroku przekazać swój głos dyrekcji, nauczycielom i przedstawicielom rodziców.

13 maja podczas zebrania Rady Pedagogicznej zebraliśmy wszystkie te pomysły i sugestie, przedyskutowaliśmy.

Główny postulat zrealizowany: całkowicie rezygnujemy ze sprawdzania wiedzy przekazywanej w okresie nauki zdalnej (nie będziemy Was rozliczać z notatek czy sprawdzać zeszytów ćwiczeń).

Jutro podczas lekcji Przewodniczący klas przedstawią wszystkie ustalenia w formie listu. ✉

17 maja wrócą klasy IV i V, a 31 maja w naszej szkole będziemy już wszyscy! Cała drużyna SP45 w komplecie!

Te dwa dni powrotu (17 i 31 maja), to będą dni Wasze spotkania z klasą, wychowawcą – bez książek i zeszytów.

🌻Zapraszamy na wspólny piknik i pozytywne sportowe emocje!🌼

Pamiętajmy, że: „Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni. Razem łatwiej, radośniej, mądrzej

i bezpieczniej.”

💪RUN SP45 – Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele💪