KOSZYKARKI SIĘGNĘŁY PO ZŁOTO!

1000 708 Los Majkelos

W lidze kadetek U-15 młodsze o rok zawodniczki – rocznik 2007 i 2008 – zajęły 🥇 miejsce w rozgrywkach i będą reprezentować Sosnowiec i województwo Śląskie w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Kadetek!

 

Mistrzowski skład Zagłębia:

Nina Micek, Marta Mielcarz, Marzena Złocińska, Zuzanna Smędzik, Kamila Śledź, Zofia Ratajczak, Oliwia Żak, Julia Szafraniec, Maria Tyszczak, Hanna Majchrzak, Justyna Adamaszek, Lena Master, Julia Hmielorz, Sonia Giza, Dominika Bronakowska, Monika Nagła, Nadia Pałęta, Jagoda Stachnik.

TRENER I WYCHOWAWCA: p. Michał Batroski

Gratulujemy sukcesu okupionego wielkim zaangażowaniem, godzinami treningów i ogromnym samozaparciem. Dziewczyny osiągają sukcesy sportowe i naukowe, dlatego cała społeczność SP45 jest z nich szalenie dumna ❤

 

💚💚💚BRAWO DZIEWCZNY!💚💚💚

 

 

 

 

Zdjęcia dzięki: CTL Zagłębie Sosnowiec

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos