Wirtualne wycieczki – Gdańsk, Sopot, Gdynia

1000 748 Los Majkelos

Drodzy Uczniowie!

Kontynuujemy cykl: Wirtualne wycieczki.  Stałym obserwatorom dziękujemy za wierność i systematyczne oglądanie naszych filmików. Tych, którzy nie wiedzą jeszcze , o co chodzi, namawiamy, by dołączyli do grupy szkolnych, wirtualnych  turystów!

Podobno ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Nie w tym przypadku! Być może właśnie teraz zaświta w Waszych młodych głowach pomysł na wspaniałe spędzenie wakacji. Zapraszamy zatem do Trójmiasta i jego najciekawszych miejsc.

Proponujemy dwa filmy: dla niecierpliwych – krótszy, dla dociekliwych – dłuższy, z którego dowiecie się, co łączy Śląsk z Gdynią. Poza tym zobaczycie największe w Europie murale, wykonane przez artystów z całego świata (! ) oraz niezwykle interesujący Leśny Ogród Botaniczny. To tylko niektóre z 10. topowych miejsc naszego wybrzeża.

Zapraszamy zatem do obejrzenia filmu. Naprawdę warto!

 

Nauczyciele języka polskiego

 

GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

krótsza wersja

 

GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

dłuższa wersja

 

 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos