Z radością ogłaszamy wyniki konkursu „PI-KOLAŻ”!
Precyzja i cierpliwość naszych uczniów są godne podziwu.
Oto laureaci:
I miejsce – Vanessa Maczuga (kl. 8b)
II miejsce – Zuzanna Lis (kl. 8b)
III miejsce – Aleksandra Szczęsny (kl. 8a)
Przyznaliśmy również wyróżnienia dla:
Szymona Wójcika (kl. 5f)
Adama Górki (kl. 5d)
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Wasze „nieskończone” kolażerobią ogromne wrażenie. Brawo za wytrwałość i kreatywność! 




