Wycieczka do Wrocławia

1030 687 Los Majkelos

🚌 W dniach 18–19 maja uczniowie klas 6a i 6c wraz z wychowawcami oraz opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Podczas wyjazdu udało się zwiedzić Ogród Zoologiczny we Wrocławiu, Muzeum Gry i Komputery Minionej Epoki oraz Hydropolis – nowoczesne Centrum Edukacji Ekologicznej.

🏛️ Nie zabrakło także spaceru z przewodnikiem po najciekawszych zabytkach miasta. Uczniowie mieli okazję zobaczyć m.in. Ostrów Tumski oraz wrocławskie Stare Miasto.

📸 Dopisały zarówno pogoda, jak i świetne humory uczestników. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii!

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos