W dniach 18–19 maja uczniowie klas 6a i 6c wraz z wychowawcami oraz opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Podczas wyjazdu udało się zwiedzić Ogród Zoologiczny we Wrocławiu, Muzeum Gry i Komputery Minionej Epoki oraz Hydropolis – nowoczesne Centrum Edukacji Ekologicznej.
Nie zabrakło także spaceru z przewodnikiem po najciekawszych zabytkach miasta. Uczniowie mieli okazję zobaczyć m.in. Ostrów Tumski oraz wrocławskie Stare Miasto.
Dopisały zarówno pogoda, jak i świetne humory uczestników. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii!





























