Z ogromną dumą i radością informujemy o spektakularnym sukcesie naszego ucznia!
W sobotę, 11 kwietnia, w Krakowie odbył się finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Magia Żywiołów na Ziemi i w Kosmosie”.




Konkurs stał na niezwykle wysokim poziomie – jak relacjonowała Kronika TVP3 Kraków, w ścisłym finale zaprezentowało się aż 70 uczniów wybranych z całej Polski, rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych. 

Tym bardziej miło nam ogłosić, że uczeń naszej szkoły – Daniel Kućmierz z klasy 4f, okazał się bezkonkurencyjny i zdobył:
Daniel oczarował komisję konkursową w I kategorii wiekowej swoją prezentacją doświadczenia
pt. „Kosmiczny napęd w butelce”. 
To wielkie wyróżnienie, zwłaszcza że projekty oceniali eksperci z takich instytucji jak Instytut Fizyki Jądrowej PAN czy Uniwersytet Jagielloński!
Serdecznie gratulujemy Danielowi tak prestiżowego osiągnięcia! Jesteśmy dumni, że pasja do nauki i odkrywania kosmicznych tajemnic przynosi tak wspaniałe efekty. 

Wielkie brawa również dla opiekuna i rodziców za wsparcie młodego naukowca!



