Mistrzostwa SP 45 w Rummikubie

1030 731 Los Majkelos
🧩 W ramach szkolnego projektu „Marzec miesiącem matematyki” w Szkole Podstawowej nr 45 odbyły się emocjonujące Mistrzostwa w Rummikubie, które zgromadziły uczniów wszystkich poziomów klas IV–VIII. Turniej był doskonałą okazją do rozwijania logicznego myślenia, umiejętności matematycznych oraz zdrowej rywalizacji.
Po zaciętych rozgrywkach wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:
📘 Klasy czwarte:
🥇 I miejsce – Hanna Garus (kl. 4a)
🥈 II miejsce – Natalia Kaptacz (kl. 4e)
🥉 III miejsce – Leon Kot (kl. 4d)
📗 Klasy piąte:
🥇 I miejsce – Natalia Witkowska (kl. 5f)
🥈 II miejsce – Zuzanna Wojciechowska (kl. 5f)
🥉 III miejsce – Julia Plichowiec (kl. 5e)
📙 Klasy szóste:
🥇 I miejsce – Hubert Cicirko (kl. 6e)
🥈 II miejsce – Alicja Pietrzak (kl. 6e)
🥉 III miejsce – Lena Manterys (kl. 6a)
📕 Klasy siódme:
🥇 I miejsce – Borys Pasieka (kl. 7e)
🥈 II miejsce – Dominik Partyka (kl. 7e)
🥉 III miejsce – Dawid Wójcik (kl. 7a)
📒 Klasy ósme:
🥇 I miejsce – Mikołaj Miklasiński (kl. 8a)
🥈 II miejsce – Oskar Mróz (kl. 8c)
🥉 III miejsce – Aleksandra Otok (kl. 8e)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom! Turniej pokazał, że matematyka może być nie tylko nauką, ale także świetną zabawą i sposobem na integrację uczniów.
📅 Już teraz czekamy na kolejne edycje tego wydarzenia!
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos