Festyn SP45 – fotoreliacja

1030 687 Los Majkelos

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za obecność, wspólną zabawę, uśmiech i niesamowitą atmosferę podczas naszego festynu szkolnego! 💙

Dziękujemy za okazane wsparcie, hojność oraz zaangażowanie w rozwój talentów uczniów SP45. Dzięki Wam ten dzień był pełen radości, muzyki, emocji i niezapomnianych chwil.

Wyrazy wdzięczności kierujemy od Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Obsługi i Administracji – cieszymy się, że mogliśmy wspólnie stworzyć tak wyjątkowe wydarzenie.

Do zobaczenia na kolejnych szkolnych spotkaniach i festynach!💚

<<< GALERIA nr 1 >>>

<<< GALERIA nr 2 >>>

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos