W dniach 28–29 maja uczniowie klas drugich uczestniczyli w dwudniowej wycieczce w Góry Świętokrzyskie. Program wyjazdu był bardzo ciekawy i pełen atrakcji.
Pierwszego dnia uczniowie:
zwiedzili Skansen Wsi Kieleckiej, gdzie poznali dawne życie na wsi,
odwiedzili Centrum Nauki Leonardo da Vinci, uczestnicząc w ciekawych doświadczeniach i zabawach edukacyjnych,
zobaczyli słynny pomnik przyrody – dąb Bartek.
Drugiego dnia dzieci:
uczestniczyły w safari bizonów i odwiedziły jedyną w Polsce hodowlę tych zwierząt,
bawiły się w interaktywnym parku rozrywki w Pacanowie.
Wycieczka była doskonałą okazją do poznania ciekawych miejsc regionu świętokrzyskiego, wspólnej zabawy i integracji. Uczniowie wrócili zadowoleni, pełni wrażeń i nowych doświadczeń.






























