Dwudniowa wycieczka klas drugich w Góry Świętokrzyskie

1030 541 Los Majkelos

🚌 W dniach 28–29 maja uczniowie klas drugich uczestniczyli w dwudniowej wycieczce w Góry Świętokrzyskie. Program wyjazdu był bardzo ciekawy i pełen atrakcji.

📍 Pierwszego dnia uczniowie:

zwiedzili Skansen Wsi Kieleckiej, gdzie poznali dawne życie na wsi,

odwiedzili Centrum Nauki Leonardo da Vinci, uczestnicząc w ciekawych doświadczeniach i zabawach edukacyjnych,

zobaczyli słynny pomnik przyrody – dąb Bartek.

🦬 Drugiego dnia dzieci:

uczestniczyły w safari bizonów i odwiedziły jedyną w Polsce hodowlę tych zwierząt,

bawiły się w interaktywnym parku rozrywki w Pacanowie.

🌿 Wycieczka była doskonałą okazją do poznania ciekawych miejsc regionu świętokrzyskiego, wspólnej zabawy i integracji. Uczniowie wrócili zadowoleni, pełni wrażeń i nowych doświadczeń.

 

 

 

 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos