🇫🇷 Warsztaty z języka francuskiego 🇫🇷

1030 731 Los Majkelos

Chcieliśmy podzielić się z Wami informacją o niedawnych warsztatach przygotowawczych, które odbyły się w dwujęzycznym liceum im. M. Kopernika w Katowicach. Warsztaty były dedykowane uczennicom przygotowującym się do zdawania egzaminu DELF z języka francuskiego.

Podczas tych intensywnych sesji uczestniczki miały możliwość zgłębienia tajników egzaminacyjnych oraz praktycznego treningu umiejętności językowych niezbędnych do osiągnięcia sukcesu na egzaminie DELF. Dzięki profesjonalnej pomocy nauczycieli oraz zaangażowaniu uczennic, warsztaty okazały się niezwykle owocne i inspirujące.

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom zaangażowania i determinacji w trakcie warsztatów.

Życzymy wszystkim uczennicom powodzenia na zbliżającym się egzaminie DELF i jesteśmy przekonani, że Wasze starania zostaną wynagrodzone sukcesem!

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos