🇫🇷Obchody Święta Frankofonii 2024 🇫🇷

1030 731 Los Majkelos

🇫🇷 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z obchodów Święta Frankofonii, które odbyły się w naszej szkole. To wyjątkowe wydarzenie poświęcone francuskiemu językowi i kulturze dostarczyło uczniom niezapomnianych doświadczeń.

🇫🇷 W ramach obchodów zorganizowaliśmy szereg lekcji tematycznych, które pozwoliły naszym uczniom zgłębić tajniki kultury frankofońskiej. Dzięki różnorodnym aktywnościom, nasze lekcje stały się prawdziwą podróżą przez kraje francuskojęzyczne.
Warto również wspomnieć o szkolnym konkursie „Co wiesz o Frankofonii”, w którym udział wzięli nasi utalentowani uczniowie.

🇫🇷 Chcemy serdecznie pogratulować zwycięzcom:
Zuzannie Gębarowskiej z klasy VI B, która zajęła zaszczytne I miejsce,
Dominikowi Partyce z klasy VA, który zajął II miejsce,
Kamilowi Kloc z klasy IV C, który zajął III miejsce.

🇫🇷 Wasze zaangażowanie i wiedza na temat Frankofonii są godne podziwu!
🇫🇷 Aby zakończyć nasze obchody w wyjątkowy sposób, zorganizowaliśmy kiermasz francuskich łakoci, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów. To było wyjątkowe zakończenie dni pełnych fascynujących wydarzeń.
🇫🇷 Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji oraz uczestnictwa w naszych obchodach Święta Frankofonii. Wspólnie stworzyliśmy niezapomnianą atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos