KIERMASZ Z OKAZJI DNIA ŚW. PATRYKA

940 788 Los Majkelos

15 marca 2024 roku został po raz drugi zorganizowany w naszej szkole kiermasz z okazji Dnia św. Patryka, patrona Irlandii. To popularne święto obchodzone jest co roku 17 marca nie tylko w Irlandii, ale również w innych krajach (głównie w USA).

Uczniowie klas 4-8 przygotowali na kiermasz wiele wspaniałych ciast, babeczek oraz kilka pysznych przekąsek w kolorze symbolizującym Irlandię. Liczba produktów przerosła oczekiwania organizatorów kiermaszu – nie udało się od razu wystawić wszystkiego na przygotowane stoły, które zapełnione były po brzegi zielonymi przysmakami.
Kiermasz od samego rana cieszył się wielkim powodzeniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli.

Uczniowie klas 4-8 sprzedawali produkty z wielkim zaangażowaniem i bardzo dobrze ze sobą współpracowali. Po skończonym kiermaszu pomagali w sprzątaniu stołów oraz przeliczeniu zebranych pieniędzy.
Podczas kiermaszu zebrano: 1️⃣1️⃣8️⃣5️⃣,4️⃣0️⃣ zł, które zostały przekazane na wsparcie uczniów utalentowanych językowo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przebieg tegorocznego kiermaszu, który po raz kolejny okazał się sukcesem i dał społeczności SP45 okazję do jeszcze większego zintegrowania się.

Nauczyciele języka angielskiego

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos