Konkursy w języku francuskim- sukcesy Ani i Leny

940 788 Los Majkelos

🇫🇷 Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów!

🇫🇷 Lena Cybulska, uczennica naszej szkoły, zdobyła III miejsce w prestiżowym III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w języku francuskim, którego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Katowicach. Konkurs zgromadził utalentowanych uczestników z Czeladzi, Mysłowic, Sosnowca i Katowic. Serdecznie gratulujemy Lenie tego znakomitego sukcesu, który świadczy o jej zaangażowaniu i wysokich umiejętnościach w dziedzinie języka francuskiego, zwłaszcza, że była najmłodszą uczestniczką.

🇫🇷 Uczestnicy dodatkowo mieli okazję sprawdzić swoją znajomość kultury i cywilizacji Francji. W tym konkursie również odnieśliśmy sukces – Lena otrzymała I miejsce, a Anna Wawrzyniak III miejsce.

🇫🇷 Félicitations les filles!

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos