Zawiadominenie

1030 731 Los Majkelos

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że po długiej chorobie odeszła od nas Iwona Łanoszka, nauczycielka, wychowawczyni i wieloletnia koleżanka. Jej odejście stanowi ogromną stratę dla naszej społeczności szkolnej oraz dla wszystkich, którzy mieli przyjemność pracować z Nią i uczestniczyć w Jej zajęciach.

Iwona Łanoszka była nauczycielką oddaną swojej pracy, wrażliwą na potrzeby uczniów i zawsze otwartą na dobro dziecka. Była przyjacielem dzieci, które darzyły ją wielkim szacunkiem i miłością.

Jej zaangażowanie w edukację, empatia i ciepło, którymi otaczała swoich uczniów, sprawiły, że była niezwykle szanowana i ceniona przez całą społeczność szkolną.

Iwona była także nieustraszoną poszukiwaczką nowatorskich rozwiązań dla szkoły. Jej szalona i ciekawska natura sprawiała, że zawsze dążyła do nieszablonowych rozwiązań, a przede wszystkim nie bała się wyzwań.

Wiadomość o odejściu Iwony wywołała nasze niedowierzanie i niezgodę na taką kolej rzeczy – trudno pogodzić się z odejściem przyjaciela, który pozostanie w naszych wspomnieniach oraz pamięci. Będziemy zawsze pamiętać o Jej poświęceniu, pasji do nauczania i trosce o dobro uczniów.

Wyrazy współczucia i wsparcia kierujemy do rodziny, przyjaciół oraz wszystkich, którzy mieli okazję poznać Iwonę Łanoszkę. Jej obecność będzie nam bardzo brakować.

Pamiętajmy o Iwonie w naszych myślach i refleksjach.

„Zmarli przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach, […] abyśmy nigdy nie byli sami.”

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos