Miejski Konkurs Recytatorski „Zimowe spotkania z poezją”

940 788 Los Majkelos

25 stycznia 2024 r. odbył się w naszej szkole Miejski Konkurs Recytatorski „Zimowe spotkania z poezją”. Swoimi umiejętnościami recytatorskimi pochwaliło się 50 uczniów z sosnowieckich przedszkoli i szkół podstawowych. Poziom konkursu był bardzo wysoki, jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem różnorodności form prezentowanych utworów. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych. Poniżej przedstawiamy jego wyniki.

❄️Przedszkola
I miejsce – Kacper Galaś
II miejsce – Miłosz Górski
III miejsce – Magdalena Kuzera
Wyróżnienie – Michał Drozd

❄️Klasy I-III
I miejsce – Igor Bartak
II miejsce –Witold Gacek
III miejsce –Maja Januś
Wyróżnienie – Julia Pawlicka

❄️Klasy IV-VI
I miejsce – Hanna Piwowar
II miejsce – Anna Staszkiewicz
III miejsce – Filip Chłąd
Wyróżnienie – Maria Szczepaniak

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Serdeczne słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli przygotowujących młodych artystów do występu i współzawodnictwa. Uroczystość wręczenia nagród uświetnił występ artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

❄️Organizatorzy
Katarzyna Kukla, Beata Balcerek
Agata Kubarek, Jolanta Stanek

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos