Akcje Samorządu Uczniowskiego

1030 731 Los Majkelos

🔴Samorząd Uczniowski, realizując swoje postulaty wyborcze, zaprasza do współnej zabawy z okazji Międzynarodowego Dnia Koszuli.
🟠 Mając na uwadze koniec półrocza i zbliżające się ferie, SU postanowił wprowadzić w nasze szkolne życie trochę elegancji i barwnych kolorów. W piątek 12 stycznia obchodziliśmy bowiem Międzynarodowy Dzień Koszuli.
🟡 Ten element garderoby od wieków kojarzony jest z dobrym gustem, to także symbol statusu społecznego. Każda epoka wpływała na zmianę jej kształtu, czy kolorystyki. Na początku stanowiła podstawowy ubiór każdego mężczyzny, lecz dziś nie może jej zabraknąć również w damskiej szafie.
🟢 Kolorowe, w kratkę, w kropki, w paski, w kropki, gładkie…..
Dbamy o szyk i elegancję!
Do zabawy zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli 😁🙃

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos