Podsumowanie akcji SKC Kromka Chleba

1030 731 Los Majkelos

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w kampanię prowadzoną przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej „Kromka Chleba”.

               Akcja charytatywna miała na celu nie tylko zbieranie potrzebnych artykułów dla biednych, ale przede wszystkim uwrażliwienie społeczności szkolnej  na problemy bezrobotnych, bezdomnych i ubogich.

               Zebrane produkty  zostały przewiezione do Caritas Diecezji Sosnowieckiej i przekazane na utrzymanie placówek Caritas: Dom Matki i Dziecka w Sosnowcu, Świetlice dla dzieci i młodzieży, Schroniska dla bezdomnych.

               Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat, czyjś świat. Bardzo dziękujemy za wasze wsparcie i zaangażowanie.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem p. Beatą Szafraniec

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos