Uwaga, głosowanie!

1030 731 Los Majkelos

Z okazji 550 rocznicy urodzin naszego wybitnego rodaka – Mikołaja Kopernika, Śląska Szkoła Ćwiczeń, oraz Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach, zorganizowały Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kocham Polskę”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie (do wyboru) portretu Mikołaja Kopernika, pracy upowszechniającej dorobek naukowy wielkiego astronoma lub w kategorii fotograficznej, zdjęcia pokazującego piękno nieba nad Polską.

W konkursie brało udział ponad 400 placówek z całej Polski. Wpłynęło 2959 prac plastycznych i 331 fotografii. Niestety tym razem nie udało się zdobyć nagrody, jednak dwie z przesłanych prac, autorstwa Kornelii Kiwior z klasy 6c i Patrycji Król z klasy 5a zakwalifikowały się do grupy stu najciekawszych prac, które wpłynęły na konkurs.
Można na nie głosować wchodząc na stronę organizatora.

🟨Link do głosowania na prace Kornelii i Patrycji: <<< KLIK W LINK >>>   (po lewej stronie należy wybrać numer pracy i poniżej kliknąć słowo „głosuj”, oto numery prac naszych uczennic: 
🟦Kornelia Kiwior – numer pracy 060
🟦Patrycja Król – numer pracy 008

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, ponieważ prace
reprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny.
Marta Lachor-Winiarska
Artysta plastyk

 

Kornelia Kiwior – kl. 6c

Patrycja Król – kl. 5a

Helena Juszyk – kl. 6c

Celina Rabczak – kl. 5a

Ada Kęsik – kl. 5b

Maja Wójcik – kl. 6b

Daria Leszczyńska kl. 6c

Amelia Gulik kl. 7a

Nadia Zięcina kl. 7e

Julia Ziębińska kl. 7d

Dominik Partyka – kl. 5a

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos