Kromka Chleba

1030 731 Los Majkelos

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem zapraszają uczniów do udziału w akcji, którą od lat w szkołach prowadzi Caritas Diecezji Sosnowieckiej „Kromka Chleba”.

Ma ona na celu nie tylko gromadzenie potrzebnych artykułów dla biednych, ale przede wszystkim uwrażliwienie społeczności na problemy bezrobotnych, bezdomnych i ubogich.

Zebrane produkty przeznaczone zostaną na utrzymanie placówek Caritas: Dom Matki i Dziecka w Sosnowcu, Świetlice dla dzieci i młodzieży, Schroniska dla bezdomnych, Noclegownie, Jadłodajnia w Olkuszu oraz pomoc indywidualną.

Zbieramy przyprawy, herbata owocowa, zwykła, koncentrat pomidorowy, ryż, makaron, groch, fasola, płyn do naczyń, papier toaletowy, gąbeczki/ściereczki. Produkty dla DMiD kaszki, chusteczki nawilżone, szampony, mydełka, pieluchy itp.

Zbiórka trwa do 30 listopada.

Produkty można przynosić do opiekuna SKC pani Beaty Szafraniec, pani Małgorzaty Marosz – Kochan oraz pani Agnieszki Struzik

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos