DZIEŃ KRAJOBRAZU

1030 731 Los Majkelos

20.10.2023r. zakończył się konkurs na plakat pt.: „Doceń lokalne!” dla uczniów klas 5-8, zorganizowany w ramach Dnia Krajobrazu.  Uczniowie wykonali plakaty przedstawiające wybrane obiekty lub miejsca o szczególnych walorach krajobrazowych, znajdujące się w najbliższej okolicy. W swoich pracach zwracali uwagę zarówno na piękno przyrody, jak i na architekturę Sosnowca. Podsumowaniem konkursu była wystawa prac w szkole.

I miejsce zdobył Borys Kaczyński z klasy 6d, II miejsce Lena Kieruzel z klasy 6d, III miejsce  Emilia Wylandowska z klasy 7d.

Uczniowie wyróżnieni:

Dobrawa Jastrzębska kl. 5b, Bruno Socha kl. 5b,  Daria Leszczyńska kl. 6c, Oliwia Szastak kl. 7b, Tomasz Rączka kl. 8c, Michalina Skrzyńska kl. 6b, Mateusz Banaszkiewicz kl. 5b, Lena Wachowiak z kl. 7b.

Gratulacje!

Agata Woźniak

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos