„Korczakowski Masterchef”

1030 731 Los Majkelos

Ruszyły zajęcia kółka kulinarnego „Korczakowski Masterchef”, prowadzone przez Małgorzatę Ziętek. Od kilku lat zajęcia były prowadzone on- line, a dzieci wykonywały swoje kulinarne dzieła w swoich kuchniach. W tym roku szkolnym oddano do użytku salkę, w której uczniowie mogą pracować stacjonarnie. Salka jest mała, ale wyposażona w piec z piekarnikiem, lodówkę, robot planetarny, mikser, blender, 2 opiekacze, zestaw garnków i noży. Wciąż jest doposażania w akcesoria kuchenne.

Niestety salka może pomieścić maksymalnie 5 – 6 uczestników. Dlatego utworzono dwie grupy – starszą i młodszą. Każda grupa będzie się spotykać co dwa tygodnie.
Do grupy starszej należą uczniowie z klasy 8 (Horyń Agnieszka i Wikarek Marcel 8b, Górak Kasandra, Ciećka Krystian, Karpińska Karolina, Urbańska Lena 8c)

 

w młodszej są uczniowie z klasy 5 i 4 (Jagieła Oliwia 4b, Czekalska Lena, Gabryelska Amelka, Ziebro Karina i Ziomko Emilka 5d)

Po I zajęciach „Korczakowski Masterchef ” poleca:
Sandwiches czyli kanapki zapiekane w opiekaczu z ulubionymi dodatkami :)

Małgorzata Ziętek

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos