Dzień Kropki 2023

1030 773 Los Majkelos

🔴15 września 2023 r. po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki – święto kreatywności i odwagi w pokonywaniu trudności.

🟢Najmłodszych uczniów ogarnęło prawdziwe kropkowe szaleństwo. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. Zwykle obchody Dnia Kropki zaczynają się od przeczytania lub obejrzenia historii małej Vashti. Tak też było w naszej szkole. Zainspirowani filmem, stworzyliśmy kropkowe dzieła sztuki, a w trakcie zajęć przeprowadzono kropkowe konkursy.

🔵Ogromną popularnością cieszyła się fotobudka, w której uczniowie mogli zrobić sobie szalone, kropkowe zdjęcia. Kreatywność dzieci i rodziców przeszła nasze oczekiwania. Wszyscy po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z nas ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie.

Czekamy z niecierpliwością na kolejny Dzień Kropki!
Opiekunowie Rady Samorządu Uczniowskiego klas I-III
Beata Balcerek, Jolanta Stanek, Patrycja Klonek

 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos