Konkurs z MBP w Sosnowcu Filia nr 2 – Rudna IV

1030 731 Los Majkelos

Drodzy Uczniowie!

📖 Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym Konkursie Pięknego Czytania, który organizujemy już kolejny raz wraz z MBP Filia nr 2-Rudna IV.

📚W tym roku mamy aż dwie kategorie: czytanie w języku polskim (ojczystym) lub w języku obcym: angielskim, niemieckim, francuskim, ukraińskim itp. Oczywiście najważniejsza jest dobra zabawa i…promocja czytania książek.

📖 Uczniowie chętni proszeni są o zgłoszenie się do swoich polonistów lub p.Agaty Gierlotki. Lista chętnych jest nadal otwarta i już zapisało się około 50 osób, w tym niektórzy startują w dwóch kategoriach.

Konkurs odbędzie się 2️⃣9️⃣ września o godz. 9.00 w szkolnej bibliotece.

Zapraszamy do wspólnego czytania!!!

Organizatorzy: Agata Gierlotka i Renata Maciejewska – kierownik MBP Filia nr 2-Rudna IV

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos