Narodowe Czytanie 2023

1030 631 Los Majkelos

Serdecznie zapraszamy całą społeczność naszej szkoły, a przede wszystkim Rodziców i Uczniów do udziału w 12. edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, które odbędzie się w auli szkolnej 9 września (sobota) w godzinach od 11.00 do 13.00.

Podczas spotkania chętne osoby mogą odczytać wybrany fragment powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem” oraz przybić w książce lub zeszycie pamiątkową pieczątkę z wydarzenia. Uczniowie będą mieli przyjemność zapoznać się z biografią autorki, wziąć udział w warsztatach plastycznych „Szkice węglem”, ułożyć portret Elizy Orzeszkowej z przygotowanych puzzli.

Do współpracy w akcji szkolnej zaprosiliśmy przedstawicieli Biblioteki Młodzieżowej MBP w Sosnowcu przy ul. Parkowej 1a.

Koordynatorki akcji,

Katarzyna Kukla, Agata Gierlotka, Anna Czernecka

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos