Klasy 2a i 2d w Aplakarni

1030 731 Los Majkelos

22 czerwca 2023 r. uczniowie klasy II a i II d wybrali się na wycieczkę do jednej z największych Alpakarni, która znajduje się w Poczesnej, niedaleko Częstochowy.

Mieli okazję zobaczyć około 100 alpak oraz 20 innych gatunków zwierząt, m.in.: zebry, wielbłądy, surykatki, kangury, osiołki, kuce itp. Największą atrakcją dla uczniów była oczywiście możliwość przytulenia się do alpak i ich karmienie. Odbyły się również zajęcia lepienia z gliny, zakupy pamiątek i smakołyków, a na koniec konsumpcja grillowanych kiełbasek.

Słoneczna, upalna pogoda, świeże powietrze i wspaniałe atrakcje, sprawiły, że drugoklasiści wrócili do szkoły bardzo zadowoleni i zmęczeni. Jak to dobrze, że to już wakacje! 😊

\

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos