Wycieczka w okolice Szyndzielni i Klimczoka

1030 731 Los Majkelos

Zapraszamy na relację z niezapomnianej wycieczki do dwóch najpiękniejszych górskich szczytów w naszej okolicy – Szyndzielni i Klimczoka! Wycieczka ta była doskonałą okazją, aby wyrwać się z miejskiego zgiełku i cieszyć się pięknem przyrody na świeżym powietrzu, które te malownicze szczyty mają do zaoferowania.

Wyruszając na Szyndzielnię kolejką linową, uczestnicy podziwiali przepiękne panoramy Beskidów i cieszyli się widokiem na całe miasto. Po wycieczce na Szyndzielnię, nasza grupa udała się na Klimczok – drugi z ważnych szczytów w regionie. To miejsce jest prawdziwym rajem dla miłośników górskich wędrówek. Szlak na Klimczok oferuje różnorodne trasy i możliwość podziwiania pięknych lasów, wodospadów i naturalnych krajobrazów. To idealne miejsce na rozwijanie zdolności turystycznych, a także na budowanie więzi z kolegami i koleżankami – mieliśmy czas na odpoczynek, rozmowę i wspólne pieczenie kiełbasek. Następnie zeszliśmy do Szczyrku.

Podczas całej wycieczki towarzyszył nam doświadczony przewodnik PTTK, zapewniając uczniom bezpieczeństwo i pomagając w odkrywaniu tajemnic górskiego świata. Była to wspaniała okazja do nauki o przyrodzie i historii tych miejsc.

Opiekunowie – Magdalena Wiśniewska, Magdalena Kapuścik, Agnieszka Andrejczuk.

 

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos