Wycieczka klasy 1b i 1c

1030 731 Los Majkelos

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie kl. I b i c uczestniczyli w wycieczce do GEOsfery w Jaworznie. Tu w praktyczny i ciekawy sposób dowiedzieli się wielu cennych informacji o naszej planecie, jej prehistorii, roślinności i skamieniałościach.

Jedną z atrakcji był plac zabaw z zakopanym w piasku szkieletem, który czekał na odkopanie przez małych odkrywców.

Na terenie kompleksu znajduje się Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności – „SOWA” – minicentrum nauki, do którego zostały przeniesione najlepsze doświadczenia edukacyjne z Centrum Nauki Kopernika w Warszawie. Pierwszaki przeprowadziły eksperymenty, które ukazują zjawiska związane z różnymi dziedzinami nauki głównie z fizyką i przyrodą w postaci ruchu, światła czy procesów biologicznych.

Anna Paśko i Teresa Kaleta – wych. kl. I b i c

 

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>> 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos