„GRAMY DLA MAMY” KONCERT DOBROCZYNNY CARITAS

1030 731 Los Majkelos

22 maja w Będzin Arenie odbył się koncert dobroczynny Gramy dla Mamy. Wydarzenie było zorganizowane po raz kolejny przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej, jako okazja do pozyskania wsparcia i funduszy na działalność Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka w Sosnowcu.

Przed publicznością w tym roku wystąpiła grupa wokalno-instrumentalna Zakopower.

Wśród zaproszonych gości na koncercie pojawili się ks. bp Grzegorz Kaszak; Łukasz Kmita- wojewoda małopolski; Łukasz Komoniewski – Prezydent Miasta Będzina oraz Arkadiusz Chęciński – prezydent Sosnowca. Wydarzenie poprowadził ks. Paweł Sobierajski.

W tą piękną akcję charytatywną pod hasłem GRAMY DLA MAMY zaangażowali się także wolontariusze naszego Szkolnego Koła Caritas, którzy są gotowi zawsze do pomocy. Miłym akcentem wydarzenia było obdarowanie wszystkich MAM pluszowymi maskotkami.

Koncert połączony był również z aukcją charytatywną cennych podarków. Dochód z wejściówek na koncert przeznaczono w całości na utrzymanie i funkcjonowanie Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka w Sosnowcu.

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos