Sukcesy recytatorskie

1030 731 Los Majkelos

18 kwietnia 2023r. uczniowie klasy 4bAntoni Charmuszko, Dawid Denisiuk, Bruno Socha, Solomiia Andriievych, Alina Pantsyru, Lena Cybulska oraz klasy 5aEmilia Lizak, Emilia Juszczyk, Emilia Kempa pod opieką polonistki pani Katarzyny Kukli wspaniale zaprezentowali się  w V edycji  Konkursu recytatorskiego „Polscy poeci dzieciom” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr  29 w Sosnowcu.  Wszyscy uczniowie reprezentujący naszą szkołę, wykazali się wrażliwością na piękno poezji, dostarczyli nam wielu wzruszeń i doznań artystycznych. Miło nam poinformować, że w kategorii klas IV-VI nagrody zdobyli:

I miejsce  Antoni Charmuszko

II miejsce  Emilia Kempa

III miejsce Emilia Juszczyk

Wyróżnienie: Solomiia Andriievych oraz  Alina Pantsyru

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos