ZAPROSZENIE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

1030 731 Los Majkelos

Wolontariusze oraz opiekun Szkolnego Koła Caritas serdecznie zapraszają do udziału
w obchodach Diecezjalnego Dnia Dobra, który odbędzie się 16 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, w święto patronalne Caritas. Wydarzenie będzie miało miejsce w Parafii św. Rafała Kalinowskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Kosmonautów 9.

W programie:
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia pod przewodnictwem Księdza Biskupa
Grzegorza Kaszaka
15.30 Występ scholki parafialnej PaRafKa wraz z Przyjaciółmi
16.00 Koncert kapeli Ciupaga
17.00 Piknik w ogrodach parafialnych

W tygodniu po Niedzieli Miłosierdzia w naszej szkole wolontariusze wraz z opiekunem przygotują Szkolny Dzień Dobra. Szczegóły dotyczące obchodów zostaną przekazane wychowawcom po Świętach Wielkanocnych.

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos