Wirtualna adopcja Belli i Reksia!

1030 731 Los Majkelos

Od 20 lutego uczniowie klasy I d i II a są wirtualnymi opiekunami dwóch cudownych psiaków ze schroniska w Sosnowcu – Belli i Reksia. Wirtualna adopcja polega na wspieraniu zwierzaków poprzez darowizny finansowe.

Jest to wsparcie w profilaktyce weterynaryjnej, jak też zabezpieczenie podstawowych potrzeb podopiecznych schroniska. W życiu klasy I d i II a pojawili się nowi członkowie, o których będą się teraz troszczyć.

Już niedługo czeka ich wizyta w schronisku i wyjście na spacer z Bellą i Reksiem. Własnoręcznie wykonane skarbonki zapełniają się błyskawicznie, już pierwsze wpłaty wpłynęły na potrzeby naszych cudownych podopiecznych.

Wychowawcy klasy I d i II a

Patrycja Klonek i Jolanta Stanek

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos