„Magia żywego słowa” – wyniki eliminicji klas I-III

1030 731 Los Majkelos

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że Nadia Proszowska z klasy II c, wychowawca pani Beata Balcerek, zajęła I miejsce w IXX Konkursie Recytatorskim „Magia Żywego Słowa” zorganizowanym w OPP nr 1 w Sosnowcu, w kategorii klas I – III szkół podstawowych. Uczennica została jednocześnie laureatką delegowaną do etapu regionalnego – będzie reprezentować region Sosnowiec, w konkursie „Mały OKR” w Katowicach.

 


W konkursie recytatorskim „Magia Żywego Słowa” uczestniczyli również uczniowie: Zofia Pluta, Zuzanna Wojciechowska, Zuzanna Wolniewicz z klasy II c i Joanna Tolik, Ignacy Marek z klasy II d – wychowawca pani Katarzyna Mazaraki.

Gratulujemy wszystkim wspaniałego występu, a za Nadię trzymamy dalej kciuki. Powodzenia 😊

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos