Rekolekcje Wielkopostne

1030 731 Los Majkelos

W dniach 22-23 lutego odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów klas I-III i IV-VIII.

W tych dniach (środa-piątek) uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami przejdą na rekolekcje na godz. 10.00. Uczniowie, którzy nie uczęszczają na zajęcia z religii zostają pod opieką wychowawców świetlicy. Klasy wracają na ok. godz. 11.00 do szkoły, na obiad, nastęnie zajęcia odbywają się według planu.

Natomiast klasy IV-VIII (od środy do piątku) kończą zajęcia o godz. 13.25, tak aby chętni uczniowie mogli uczestniczyć w spotkaniach rekolekcyjnych, do kościoła przechodzą samodzielnie.

Rekolekcje odbędą się od godz. 14.00 do godz. 15.00 w kościele Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty, ul. Radosna 52 a. W kościele uczniowie będą przebywać pod opieką Katechetów, po zakończonych reklekcjach uczniowie samodzielnie wracają do domu.

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos