„Kawa z dyrektorem” czyli DZIEŃ OTWARTY INACZEJ

Szanowni Państwo,
1 marca rozoczniemy rekrutację do klas 1 ogólnodostęnych. W rozmowach telefoniczych orach wiadomościach pojawiło się wiele pytań dotyczących szkoły, jak i samego procesu rekrutacji.

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie  27 lutego (wtorek) o godz. 17.00 w auli naszej szkoły. Będzie to dzień otwatrty w innej formule, zapraszamy  na „KAWĘ Z DYREKTOREM”, będzie to trzecia edycja spotkania.

Dlaczego taka formuła?

W naszej społeczności SP45 stawiamy na relacje, rozmowę i wzajemne wspracie; o tym, co dzieje się w szkole (wydarzenia, konkursy, projkety, warsztaty i inne działania) bieżace informacje znajdziecie Państwo na naszej stornie, a spotkanie „KAWA Z DYREKTOREM” jest sposobnością do rozmowy i zadawania pytań.

☕️ Pani Dyrektor Anna Łakomska-Ciołczyk, po krótkim przypomnieniu zasad i warunków rekrutacji do:

✅️ klas 1 ogólnodostęnych;
✅️ klas 4 sportowej (pływackiej z elementami ratownictwa wodnego);
✅️ klasy 7 dwujęzycznej

odpowie na Państwa pytania, przy kawie oraz domowym cieście.

☕️ Będą na Państwa również czekać i odpowiadać na pytania:
wychowawcy klas I-III, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarz oraz wychowawcy świetlicy szkolnej;

Podsumowując, zapraszamy na „KAWĘ Z DYREKTOREM” [III edycja]
TERMIN: 27 lutego (wtorek)
MIEJSCE: aula w SP45
GODZINA: 17.00 (przewidywany czas spotkania to ok. 60 minut).

Zapraszamy serdecznie! ☕️