Trzymamy poziom!!!

1030 734 Los Majkelos

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Nasze Mysłowice”, było organizatorem Konkursu Plastycznego „Kenia – życie codzienne, krajobrazy, oraz zwierzęta wodne, lądowe i wodno-lądowe” w ramach pomocy dzieciom w Kenii. Uczestnicy szkolnego koła plastycznego, zainspirowani pięknymi krajobrazami, bogactwem fauny i flory Kenii wykonali przepiękne, barwne prace w różnych technikach.

Na konkurs wpłynęły prace z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Kenii i Polski. Konkurs tym samym zyskał rangę konkursu międzynarodowego. Organizator postanowił przyznać kilka równorzędnych nagród (bez przyznawania miejsc).

Wybrane prace staną się projektami magnesów (format 5 x 5 cm). Dochód ze sprzedaży magnesów zostanie przekazany ochronce dla dzieci „TSIMBA” w Kwale (Kenia) na opłacenie nauki Nafuli Okanga. Nasze zwyciężczynie to: Kornelia Kiwior z kl. 5c, Michalina Białek z kl. 4a, Matylda Magnuszewska z kl. 4a, Patrycja Król z kl. 4a, Maja Wójcik z kl.5b, Kasandra Górak z kl. 7c.

Dziewczynki otrzymają pamiątkowe Dyplomy, oraz po pięć magnesów własnego projektu. Serdecznie gratulujemy wspaniałego, międzynarodowego sukcesu.

Marta Lachor-Winiarska
Artysta plastyk

 

Kornelia Kiwior z kl. 5c

Michalina Białek z kl. 4a

 

Matylda Magnuszewska z kl. 4a

Patrycja Król z kl. 4a

Maja Wójcik z kl.5b

Kasandra Górak z kl. 7c

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos