Ratunku, moje dziecko dojrzewa! – warsztat szkoleniowy dla rodziców

1030 731 Los Majkelos

📢„Ratunku, moje dziecko dojrzewa!”

Zapraszamy na bezpłatny warsztat szkoleniowy dla rodziców i opiekunów, który odbędzie się 1️⃣7️⃣ lutego w naszej szkole.

Spotkanie o tym jak funkcjonuje nastolatek oraz jakich trudności może doświadczać. W jaki sposób możemy go wesprzeć oraz kiedy sięgnąć po pomoc specjalisty.

Warsztat poprowadzi Aleksander Meryk, psycholog, psychoterapeuta.

✅Termin: 17 lutego godz. 17.00 (sala 45 II piętro)
zapisy od 30 stycznia (otrzymają Państwo wiadomość przez dziennik Vulcan z linkiem do zapisów);
❌liczba miejsc: 35 (decyduje kolejność zgłoszeń);

 

Prowadzący o sobie: 

„Jestem absolwentem kierunku psychologia (Uniwersytet Śląski), muzykoterapia (Akademia Muzyczna w Katowicach) oraz arteterapia (Uniwersytet Śląski, Akademia Muzyczna, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach).

Poszerzałem swoją wiedzę jako uczestnik całościowego, czteroletniego kursu atestowanego przez sekcję naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, który przygotowuje do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupy dla młodzieży. Zajmuję się leczeniem nerwic, depresji, zaburzeń osobowości i kryzysów rozwojowych.
Wiedzę oraz umiejętności zdobyte w trakcie studiów, szkoleń oraz warsztatów, wykorzystywałem w pracy z klientami takich placówek jak Poradnia Zdrowia Psychicznego, Całodobowy Oddział Psychiatryczny, Zespół Szkół Średnich, czy prywatny całodobowy dom seniorów.
Od października 2019 jestem także wykładowcą WSB w Dąbrowie Górniczej, gdzie prowadzę przedmioty z zakresu arteterapii oraz muzykoterapii. W przebiegu mojej pracy zawodowej, ważne były dla mnie również doświadczenia związane z udziałem w praktykach, wymianach oraz warsztatach międzynarodowych (m.in. Nordoff Robbins Music Therapy Centre w Londynie, University of Louisville, USA oraz The Louis Armstrong Department of Music and Medicine in New York, USA).”

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos