Konkurs „Oczarowani Fizyką”

1030 731 Los Majkelos

💭Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN w Krakowie informuje, że rozpoczęła się realizacja projektu „Fizyka kluczem do zrozumienia świata” edycja 2. W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie „Oczarowani Fizyką”.

🔳Zadaniem uczestników jest stworzenie krótkiego, maksymalnie 7 minutowego filmu przedstawiającego ciekawe zagadnienie fizyczne wraz z omówieniem. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na dzień 20 lutego 2023 roku. Data ta nie jest przypadkowa, bowiem 19 lutego obchodzimy Dzień Nauki Polskiej.

🔲Termin zgłoszeń do konkursu w szkole upływa 1️⃣3️⃣ stycznia 2023 roku natomiast termin wpływu zgłoszeń do IFJ PAN upływa 3️⃣1️⃣ stycznia 2023 roku.

ℹ️ Dodatkowe informacje oraz regulamin konkursu „Oczarowani Fizyką” można znaleźć na stronie <<<KLIK W LINK>>> w zakładce Konkurs.

☑️Serdecznie zapraszamy – Nauczyciele fizyki mgr Ewa Pieszczyk oraz mgr Anna Czernecka

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos