Podsumowanie Szkolnej Zbiórki CARITAS

1030 731 Los Majkelos

W listopadzie wolontariusze Szkolnego Koła CARITAS przeprowadzili zbiórkę produktów spożywczych oraz środków czystości w ramach akcji „Młodzi Jałmużnicy”, które zostaną dostarczone do Schronisk dla bezdomnych, Noclegowni, Jadłodajni. Zebrane produkty opiekun Koła dostarczył do głównej siedziby diecezjalnej Caritas. W tym samym czasie przeprowadzono zbiórkę środków czystości na rzecz mieszkańców Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka w Sosnowcu.

Do akcji włączyli się uczniowie klasy 5 B z wychowawczynią oraz rodzice. Zorganizowali oni kiermasz z ciastami. Z zebranych środków zostały zakupione artykuły spożywcze, środki czystości i słodycze dla podopiecznych i ich mam zamieszkujących

w Diecezjalnym Domu Matki i Dziecka Caritas Diecezji Sosnowieckiej. Produkty do placówki dostarczył opiekun SKC.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za dobroć serca, pomoc i wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos