Warsztaty studentek WSB w klasie 2d

1030 731 Los Majkelos

Kolejna klasa we współpracy z Akademią WSB wzięła udział w warsztatach mikołajkowych 🎅

🔴Studentki przygotowały warsztaty metodą stacji badawczych – zimowy las w słoiku, malowanie szyszek, wykonywanie kartek świątecznych i dekorowanie drewnianych bombek sprawiło uczniom klasy 2d wiele radości!

🔴Pomiędzy każdą twórczą stacją dzieci mogły się zrelaksować za pomocą bałwanka z cieczy Nienewtonowskiej. Po ciężkiej pracy czas również na zabawę! Każdy mógł chociaż na chwilę za pomocą fotobudki przygotowanej przez studentki zamienić się w Elfa z czego skorzystały jako pierwsze nauczycielki!

🔴Dziękujemy z całego serca i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania. ❤️

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

 

 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos