Dziękujemy za udział w XXI. zbiórce żywności

1030 731 Los Majkelos

W dniach 2 i 3 grudnia wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły włączyli się w Ogólnopolską Zbiórkę Żywności „Tak, Pomagam!”

Dzięki otwartości i życzliwości wolontariuszy: Jana Kowala, Maksymiliana Wawrzeń, Zuzanny Rajkowskiej, Amelii Sobiegraj, Barbary Kaczyńskiej oraz dwóch uczennic z klasy 5 b Zuzanny Lis i Neli Michalskiej a przede wszystkim klientów sklepu Biedronka przy ul. Żytniej udało się zebrać 106 kg żywności, która jeszcze przed Bożym Narodzeniem trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej diecezji.

Wszystkim  dziękujemy za dobroć serca, pomoc i zaangażowanie się w to dzieło.

Dzięki Wam możemy działać i pomagać innym!

Beata Szafraniec

Opiekun Szkolnego Koła „Caritas”

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos