Lektury inaczej w wykonaniu klas 4C i 5D

1030 731 Los Majkelos

Lektury inaczej? Zatem jak?

Odpowiedzi na to pytanie udzielili uczniowie klasy 4 C, wcielając się w rolę podopiecznych pana Kleksa – tytułowego bohatera lektury: Akademia pana Kleksa . Otóż dzieci zorganizowały własną lekcję „kleksografii”, a efektami swojej pracy postanowiły podzielić się z innymi za pomocą strony internetowej szkoły. Te wielobarwne „motyle” to pracowicie czynione za pomocą plakatowych farb kleksy. Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.

Natomiast klasa 5 D zainspirowana przygodami bohaterów z Placu Broni postanowiła zaprojektować własny plac zabaw. Ich wersje wymarzonego miejsca, do którego mają wstęp tylko dzieci, prezentują poniższe zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos