Andrzejkowy Bal Wolontariuszy

881 617 Los Majkelos

24 listopada w Restauracji „Moja Pasja” w Sosnowcu  spotkali się wolontariusze na co dzień działający w Szkolnych Kołach Caritas, ich opiekunowie, a także dyrektorzy szkół. Wśród uczestników Balu byli również wolontariusze z naszej szkoły.

Wydarzenie organizowane przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej jest wyrazem podziękowania dla młodych, którzy w ciągu roku poświęcają swój czas i zdolności na pomoc najuboższym.

Imprezę uświetnili swoją obecnością: ksiądz biskup Grzegorz Kaszak, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Mateusz Bochenek, Wojciech Skrzydło dyrektor Auchan Sosnowiec, ks. Przemysław Szot dyrektor sosnowieckiej Caritas oraz świeccy i duchowni opiekunowie Szkolnych Kół Caritas z terenów Będzina, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Olkusza i Sosnowca.

Po oficjalnej części i po podziękowaniach za całoroczną pracę dla opiekunów na rzecz uczniów skupionych w Szkolnych Kołach Caritas przyszedł czas na rozpoczęcie imprezy tanecznej.

Jak staropolski zwyczaj każe, Bal rozpoczął się polonezem.

Fantastyczna atmosfera, dobra muzyka, tańce i wspaniała zabawa na pewno na długo  pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Beata Szafraniec

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu „Caritas”

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos