Kwesta na Cmentarzu Komunalnym w Sosnowcu – Niwce

1030 731 Los Majkelos

1 listopada, to ważna data w naszym kalendarzu. Wspominamy bliskich, odwiedzamy ich groby. Powaga i zaduma towarzyszą nam w tym dniu. Wolontariusze PÓL NADZIEI, którzy mieli możliwość wziąć udział w kweście na Cmentarzu Komunalnym w Sosnowcu – Niwce zbierali dzisiaj pieniądze do puszek na rzecz sosnowieckiego hospicjum. To bardzo szlachetne, że ktoś poświęcił swój czas, by wesprzeć te placówkę. Wszelkie datki zebrane w tym dniu zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby Hospicjum św. Tomasza Apostoła

Nadmienię, że w ubiegłym roku nasi wolontariusze pomagali na Cmentarzu Komunalnym w zbiórce pieniędzy na zakup samochodu, którym do dziś dojeżdżają lekarze, rehabilitanci i pielęgniarki do domów podopiecznych.

Wolontariuszami biorącymi udział w tym roku byli:

Zosia Sitko 8A, Zuzia Szmidt 8B, Wiktoria Gębala, Laura Pasternak, Gabrysia Zielińska, Zuzia Żebro, Natalka Siwek z klasy 8E, Maja Nowak, Bartosz Nowak, Alan Kowalik, Ola Dąbrowska i Michalina Pluta z klasy 8G.

Ogromne podziękowania składamy także Rodzicom wolontariuszy za okazaną pomoc.

Dziękujemy z całego serca ❤️

Małgorzata Ziętek, Agnieszka Cofór

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos