Trening Umiejętności Społecznych w naszej szkole

1030 731 Los Majkelos

👨‍👩‍👧‍👦TUS brzmi zagadkowo❓ Być może na pierwszy rzut oka. TUS to skrót od słów Trening Umiejętności Społecznych. Celem zajęć TUS jest rozwijanie kompetencji społecznych.

👩‍👧Trening Umiejętności Społecznych to jedna z najskuteczniejszych terapii wspierających rozwój, łagodzących lub zapobiegających problemom emocjonalnym. Pomaga też radzić sobie z trudnościami pojawiającymi się w zachowaniach u dzieci i młodzieży.

👨‍👩‍👧‍👦Od tego roku szkolnego, w trosce o holistyczny rozwój uczniów, trójka trenerów TUS – p. Sylwia Górna, p. Agnieszka Paciej oraz p. Kamil Sławek wprowadzają elementy treningu w ramach dodatkowych zajęć przeprowadzanych we wszystkich klasach.

👨‍👧Wspólnie uczymy się efektywnej komunikacji, sposobów samoregulacji, rozmawiamy o emocjach i skutecznych technikach walki ze stresem.

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos