Szkoła Pozytywnego Myślenia 2022 – certyfikat

1030 731 Los Majkelos

😄Szkoła Pozytywnego Myślenia to projekt finansowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Głównym celem Programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie.

🙃 Przez cały ubiegły rok realizowaliśmy comiesięczne wyzwania- rozpoznawaliśmy nasze emocje, uczyliśmy się zarządzać stresem, budowaliśmy zgrany zespół klasowy odkrywając, że w różnorodności tkwi nasza siła.

Nie zawsze było łatwo, niektóre ćwiczenia popychały nas poza strefę komfortu ale było warto! Odkrywaliśmy różne obszary naszego funkcjonowania ze świadomością potrzeb, które się za nimi kryją oraz strategii jakimi możemy się posłużyć aby je zrealizować.

😎Ten, 4 już z rzędu, certyfikat pokazuje, ze w naszej szkole dbałość o zdrowie psychiczne jest tak samo ważna jak rozwój intelektualny.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos