Biblioteczna edukacja klasy 4C

1030 731 Los Majkelos

📚Najważniejsze to…. umieć znaleźć, co nas interesuje. Jak się tego nauczyć? Otóż należy wybrać się do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Gospodarczej w Sosnowcu, tak, jak to zrobiła klasa 4C, i wziąć udział w warsztatach przygotowujących do samodzielnego korzystania z elektronicznych katalogów. A potem już tylko, Drodzy Uczniowie, można bez wychodzenia z domu, zamówić potrzebną książkę, która poczeka na Was w wybranym punkcie bibliotecznym.

📖Powiecie teraz, że przecież trzeba jednak wyjść z domu i przemierzać kilometry dróg, by dotrzeć do biblioteki! Owszem, trzeba, ale połączenie wysiłku fizycznego i intelektualnego jest najlepszym sposobem rozwoju młodego człowieka!
📚Ten model propagowano już w starożytności! Zatem, Drodzy Uczniowie, zachęcam, wzorem klasy 4C, do korzystania z nowoczesnych sposobów wypożyczania książek 😊!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos