Certyfikat 29. Akcji „Sprzątanie świata”

1030 673 Los Majkelos

♻️Nasza szkoła otrzymała certyfikat uczestnictwa w 29. Akcji „Sprzątanie świata”.

♻️Otrzymaliśmy również list z podziękowaniem od koordynatora, oto jego treść:
Szanowni Państwo,
Dziękujemy, że dołączyliście i podzieliliście się z nami wynikami Waszych akcji w ramach 29. edycji Akcja Sprzątanie świata – Polska. W tym roku każdy z nas posprzątał kawałek. RAZEM posprzątaliśmy całą Polskę.
Już dziś wiemy, że od Helu po Tatry, od wschodu do zachodu, wszędzie – począwszy od wsi i malutkich miasteczek po wielkie aglomeracje miejskie wybrzmiał nasz tegoroczny manifest: „Wszystkie śmieci są nasze” – te porzucone przez człowieka w naturze i te posprzątane przez człowieka. Innych na naszej Planecie nie ma.
Obserwując corocznie tak ogromne zaangażowanie z Waszej strony, jesteśmy przekonani, że razem mamy moc zmieniania świat w lepszy. W imieniu Fundacji Nasza Ziemia dziękujemy Wam z całego serca za tak liczny udział w tegorocznej Akcji. Dzięki Wam z optymizmem patrzymy w przyszłość. Ciągle jest nas wielu, aby dbać o naszą planetę, która coraz bardziej wymaga naszej troski i uważności.
W załączniku dołączamy certyfikaty uczestnictwa będące oficjalnym potwierdzeniem Waszego udziału w 29. Akcji Sprzątanie świata – Polska.
Wyniki tegorocznej Akcji, jak co roku, zostaną opublikowane w Raporcie Akcji Sprzątanie świata – Polska 2022, będącym szczegółowym podsumowaniem tegorocznej Akcji. Raport przekażemy drogą mailową.

Z zielonymi pozdrowieniami,

Grzegorz Mikosza

Główny Koordynator Akcji Sprzątanie Świata – Polska

Fundacja Nasza Ziemia”

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos