Dzień Kropki 2022

1030 731 Los Majkelos

🔵15 września 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki – święto kreatywności i odwagi w pokonywaniu trudności.

🟢Najmłodszych uczniów naszej szkoły ogarnęło prawdziwe kropkowe szaleństwo. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. W trakcie zajęć przeprowadzono kropkowe konkursy i pokazy kropkowej mody.

🟡Nie zabrakło również popisów artystycznych naszych najmłodszych uczniów i oczywiście pokazu filmu o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Zainspirowani filmem i „bohaterką dnia” stworzyliśmy kropkowe dzieła sztuki.

🟠Ogromną furorę zrobiła fotobudka, w której uczniowie mogli zrobić sobie szalone, kropkowe zdjęcia. Kreatywność dzieci i rodziców przeszła nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że wszyscy uwierzyli w swoje możliwości i odkryli najróżniejsze talenty.

🔴Czekamy z niecierpliwością na kolejny Dzień Kropki!

Opiekunowie Rady Samorządu Uczniowskiego klas I-III

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos