Warsztaty językowe EuroWeek

Zapraszamy uczniów klasy 7 i 8 na warsztaty językowe EuroWeek

Miejsce: Malowniczo położone górskie miejscowości na Ziemi Kłodzkiej (np. Duszniki Zdrój, Lądek Zdrój)

Cena: 700 zł (cena zawiera zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie- śniadanie, obiad i kolacja, przejazd autokarem, wycieczka)

Fundacja EuroWeek – Szkoła Liderów realizuje ten projekt od ponad 20 lat. Zaangażowani są wolontariusze z 25 krajów świata. Wolontariusze goszczeni w ramach programu „Euroweek” są to najlepsi kandydaci wybrani z tysięcy osób z całego świata, którzy zgłaszają się do programu „Euroweek”. Posiadają oni duże doświadczenie w pracy z młodzieżą.

Program „EuroWeek – Szkoła Liderów” obejmuje 6 bloków tematycznych:  „Praca w grupie” , „Kierowanie”,  „Kultury świata” ,  „Europa – stosunki międzynarodowe” ,  „Liderstwo” „Studia i praca” (dotyczy szkół ponadgimnazjalnych).

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy.

Przykładowy program zajęć znajduje się na stronie – <<<KLIK W LINK>>>

Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł do 20 września 2022r.

Zgłoszenia przyjmuje: pani Anna Czernecka (sal 26 lub 64)

Liczba miejsc ograniczona.