Tutoring szkolny

1030 731 Los Majkelos

Ta dziwnie brzmiąca nazwa określa zajęcia, które odbywają się od roku w naszej szkole. Tutoring wprowadziły już wiele wieków temu takie uczelnie jak Oxford, Cambridge czy Sorbona, więc naśladujemy najlepszych.
Krótko mówiąc tutoring polega na współpracy w relacji mistrz-uczeń, chociaż wcale nie chodzi o to, by naśladować mistrza – ma on pomóc znaleźć uczniowi drogę, którą ten pójdzie samodzielnie.

Poczytajcie co o zajęciach piszą sami uczniowie:
🧠„ Zajęcia pozwoliły mi na jasne określenie tego w czym jestem dobry i co chcę rozwijać. Sprawiły, ze jestem bardziej systematyczny i łatwiej mi dążyć do wyznaczonego celu”
🧠„Dzięki zajęciom wzmocniłam poczucie własnej wartości, nauczyłam się mówić „ nie” innym, wiem jakie są moje mocne strony i coraz lepiej zarządzam swoim czasem”
🧠„Każdemu z całego serca polecam tutoring, zawłaszcza jeśli chce przezwyciężyć swój wewnętrzny strach albo wyznaczyć i zrealizować swój cel. Mnie udało się zrobić rzeczy o których myślałam, że są nie do osiągnięcia. Nauczyłam się też patrzyć na różne sytuacje z wielu, innych perspektyw”
🧠„Na spotkaniach zaczęłam poznawać lepiej samą siebie, wcześniej umiałam wymienić tylko swoje wady teraz wiem ile mam pozytywnych cech, wiem na co mam wpływ i tam kieruję swoją energię.”
🧠„Nareszcie mogę tak spokojnie z kimś pogadać i być usłyszanym”

Zapraszamy na zajęcia od września!

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos